מרפאות שפר - המרכז לרפואת השן
כירוגיית השן
מחלות חניכיים
אסתטיקה
טיפולי שיניים נוספים
אסתטיקה שפר

הלבנת שיניים

 

צבע השן נקבע בהשפעת הגנטיקה בצירוף משתנים סביבתיים, בהתאם להרגלי החיים (אוכל, ניקוטין, קפאין ועוד). ללא טיפול מתאים, עם השנים ילכו ויצהיבו כל השיניים, בכל המקרים. ניתן להאט ואף לעצור את תהליך ההצהבה של השיניים, ראשית על ידי ניקוי יסודי של השיניים בטיפול אצל שיננית, ובנוסף על ידי טיפול של הלבנת שיניים.

 

הלבנת שיניים מתבצעת על שימוש מושכל במי חמצן (סוגים שונים של פראוקסידים). חומר הפראוקסיד חודר את צינוריות השן, מחמצן את הפיגמנטים שנספגו בשן ומבהיר מיידית את השן. לגבי השאלה כמה זמן תחזיק ההלבנה, הדבר מותנה בשיטת הטיפול, בסוג שיניו של המטופל (גנטיקה) ובאורח חייו (רמת החשיפה לעישון, קפה, הרגלי צחצוח ועוד). תוצאת ההלבנה תחזיק מעמד, בממוצע, כשנתיים-שלוש במקרים של מעשנים, וחמש עד שבע שנים אצל לא מעשנים. חשוב לציין כי הלבנת שיניים מתבצעת עם חומרים מאושרים ותחת פיקוח מקצועי, כך שאין פגיעה או החלשה של השן כתוצאה מטיפול הלבנה.

 

קיימות שתי שיטות להלבנת שיניים. בשיטה הראשונה (הסד הביתי) הרופא בודק את המטופל ושולח את המידות והנתונים למעבדה, שמחזירה סדים שקופים אותם מקבל המטופל, יחד עם ערכת הלבנה אישית שבה חומר הלבנה פעיל. המטופל שם את החומר בסד ומשתמש בו על פי הוראות הרופא מדי יום, למשך שבועיים-שלושה.

 

השיטה השנייה היא של הלבנת שיניים מקצועית במרפאה. זו מתבצעת כשבשלב ראשון מניחים שכבת הגנה על החניכיים, ואז שמים את החומר הפעיל על גבי השיניים ומפעילים את מנורת הלייזר או ה-LED שמקרינה עליהן למשך מספר דקות. ניתן לבצע הלבנה סלקטיבית של חלק מהשיניים בלבד, במקרה הצורך.

 

במרפאת שפר מציעים טיפול הלבנת שיניים איכותי תוך שעה בשיטתZOOM , שמשיג תוצאות מדהימות באיכותן. .

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

 מרפאת שפר, שד' משה גושן 51 קרית מוצקין. טל': 04-8752626 | drshefer@netvision.net.il

נגישות