מרפאות שפר - המרכז לרפואת השן
כירוגיית השן
מחלות חניכיים
אסתטיקה
טיפולי שיניים נוספים

מי אנחנו?

מרפאת שפר – מקצוענות של בית חולים יוקרתי בתוך מרפאה חמימה ומשפחתית

 

מרפאת שפר משלבת מקצוענות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר עם יחס ושירות אישי צמוד. צוות המומחים של המרפאה פועל בתיאום מלא תחת המנהל הרפואי של המרפאה, ד"ר שמואל (שמוליק) שפר. התוצאה היא מתן טיפולים באיכות של בית חולים המתקדם ביותר, המתבצעים במרפאה פרטית חמימה ובעלת אופי משפחתי ונעים.

 

המרפאה הוקמה בשנת 1987 ברבמ"ד בקריית מוצקין, והיום זוהי מרפאה רב תחומית המתמחה בטיפולי שיניים כירורגיים ושיקומים מורכבים, לצד שאר טיפולי השיניים. כל הטיפולים ניתנים כאמור תחת הפיקוח והניהול המקצועי של ד"ר שפר, שאחראי לכל התהליך ולרצף טיפולי בין כל אנשי הצוות, ביניהם כירורג מומחה (סגן מנהל מחלקה לכירורגיה של הפה והלסתות בבי"ח פוריה), מומחה למחלות חניכיים, רופא המתמחה בטיפולי שורש, רופא שיניים משקם, שני טכנאי שיניים בעלי תארי אמן, רופאי שיניים כלליים ועוד. מיומה הראשון פועלת המרפאה תוך שמירה קפדנית על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר המתבטאים במקצוענות של כל אנשי הצוות, בשימוש בחומרים האיכותיים ביותר, בציוד המרפאה החדיש, בעבודה עם המעבדות המתקדמות והמודרניות ביותר ובהשתלמות בלתי פוסקת של הצוות הרפואי, בארץ ובחו"ל. גם ניהול המרפאה והשירות למטופלים נבחן אחת למספר שנים על ידי מומחים לייעוץ ארגוני חיצוניים.

 

האווירה במרפאה היא חמימה ובלתי פורמלית. המבקרים במרפאה מרגישים מיד בבית ומקבלים שירות נעים ויעיל שנמשך גם אחרי הטיפול וממשיך משך כל ימות השנה. מרבית המטופלים החדשים מגיעים למרפאה אחרי ששמעו על השירות המקצועי והאדיב מידידים ומכרים, וראו תוצאות מדהימות של העבודה. משפחות שלמות מטופלות במקום: כל מטופל מרוצה משך אחריו למרפאה את שאר בני משפחתו, וכיום מכירים אנשי הצוות מקרוב את המשפחות השונות ומטפלים כבר בבני הדור השני של לקוחות העבר.

 

היחס האישי והאכפתיות מתבטאים גם בשיתוף המלא המתקיים בין הצוות למטופלים. לפני כל טיפול נמסר למטופל או המטופלת המידע המלא בנוגע להליך הצפוי, העלויות הכספיות, לוח הזמנים ושאר הפרטים. ההחלטות מתקבלות בהתאם להעדפות המטופל, תוך הקפדה ושמירה על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר. המקצוענות מצד צוות המרפאה מתבטאת לעיתים דווקא בהימנעות מביצוע טיפולים שאינם הכרחיים, תוך הסבר מפורט מדוע הדבר אינו נחוץ.

 

בחודש יולי 2009, לאחר 22 שנות פעילות והתבססות כמרפאה מובילה באזור, עברה מרפאת שפר למבנה חדש שנבנה על פי התקנות המחמירות של משרד הבריאות והתקנים המתקדמים ביותר של עולם הרפואה. במרפאה החדשה ניכרת חלוקה יעילה של חללי הפנים, שימוש בתאורה מתקדמת שאינה מטילה צללים או מחממת, ועוד. במרפאה גם הותקן הציוד המתקדם ביותר לטיפולים דנטליים וכירורגיים, כולל אפשרות לשימוש בגז צחוק וטיפולים נוספים, בהתאם לסטנדרטים המתקדמים ביותר של עולם רפואת השיניים.

 

במרפאת שפר מתחייבים להעניק לכל לקוח, חדש או ותיק, את הטיפול המקצועי הטוב ביותר תחת אחריות כוללת (המרפאה נמצאת בהסכמים עם חברות הביטוח) ותוך מתן שירות אישי נעים ויעיל, בהתאם להעדפותיו ויכולותיו. צוות המרפאה שמח לפגוש כל לקוח ולטפל בכל בקשה באופן המקצועי והאדיב ביותר, שמבטיח שהמטופל ייצא מהמרפאה שבע רצון ובחיוך רחב.

 

 

 

 

 

מרפאת שפר מבחוץ
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

 מרפאת שפר, שד' משה גושן 51 קרית מוצקין. טל': 04-8752626 | drshefer@netvision.net.il

נגישות