מרפאות שפר - המרכז לרפואת השן
כירוגיית השן
מחלות חניכיים
אסתטיקה
טיפולי שיניים נוספים

צוות המרפאה

הצוות במרפאה נבחר בקפידה, כאשר בנוסף לכישורים המקצועיים מושם הדגש על האיכויות האישיות, היושר הפנימי,

היכולת והנכונות להקשיב ולדבר בגובה העיניים וכמובן לחייך מכל הלב…

 

 

ד

ד"ר שמואל (שמוליק) שפר – בעלים ומנהל רפואי

דוקטור לרפואה, מומחה לרפואת שיניים משנת 1989. בשנות עבודתו בביה"ח "איכילוב" ובמרפאתו היוקרתית של ד"ר יואל פרנזל צבר ד"ר שפר מומחיות רבה בשיקומי פה מורכבים ובטיפולי שיניים אסתטיים. ד"ר שפר מורשה מטעם חברת Cerinate האמריקאית לביצוע ציפויי חרסינה בשיטת ה- .Lumineers בכל שנות עבודתו מקפיד ד"ר שפר להמשיך ולהשתלם בארץ ובעולם. רמתו מקצועית הגבוהה, שימוש בכל החידושים ברפואת שיניים, הקורסים וההשתלמויות וההקפדה על בחירת הצוות, כל אלה ממקמים את מרפאת שפר כמרפאה מובילה באזור. במקביל לרמתו המקצועית הגבוהה, ד"ר שפר (שמוליק) ידוע בקרב לקוחותיו הרבים כאדם חביב ובעל חוש הומור אשר רואה תמיד את האדם שמאחורי השיניים.

 

רעיה אופיר

רעיה אופיר – מנהלת המרפאה

כמי שהקימה את המרפאה בשנת 1987 ומנהלת אותה מיומה הראשון, רעיה אופיר היא הרוח החיה של מרפאת שפר. רעיה "חיה ונושמת" את התחום, מובילה את הניהול הכללי של המרפאה ומהווה כתובת לכל פנייה או בקשה. רעיה מקפידה על הטמעת תרבות ארגונית מתקדמת שיוצרת סביבת עבודה נעימה ופוריה, ללא מחיצות בין הרופאים לשאר אנשי הצוות. בהובלתה יוצאים כלל עובדי המרפאה לפעילויות גיבוש משותפות, וכל מטופל או אורח שמגיע למרפאה מרגיש במהרה באווירה הנעימה והמשפחתית, וחש בבית. יחד עם זאת, לצד החמימות והאקלים הבלתי פורמלי, נשמרים בהקפדה הסטנדרטיים המקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. אחרי שגידלה ארבעה ילדים, רעיה מעידה כי "המרפאה היא הילד החמישי שלי". קל להבחין בגישה זו בכל ביקור במרפאה.

 

 

ד

ד"ר סיון שגב – טיפולים שיקומיים

את לימודי רפואת השיניים סיים ד"ר סיון בשנת 1994, ומאז צבר ניסיון רב בתחום הטיפולים השיקומיים. במרפאת שפר עובד ד"ר סיון כבר 20 שנים, "בזכות עבודת הצוות המשותפת אנחנו עושים עבודה שיקומית טובה ומדויקת", כך ד"ר סיון. הוא מציין לטובה את ההשקעה בהשתלמויות, איכות החומרים והשירות האישי שניתן לכל מטופל. "כולם היום יודעים 'לעשות שיניים', כמו שאומרים ברחוב, אבל נדירים המקרים שמרפאות שומרות כך על קשר עם מטופלים ועושות הכול עד שהבעיה, כל בעיה, נפתרת לשביעות רצון המטופל". ראוי לציין מה חושבים עליו מטופליו : "מעבר לכך שהוא רופא מדהים ומקצועי, הוא אדם בהחלט יוצא דופן, ישר קשוב וסבלני." " טיפול שיניים שלכאורה כולנו נמנעים ממנו, הופך לחוויה כשמדובר ברופא כמו ד"ר סיון"

 

ד

ד"ר סמי פור – מומחה לכירוגיה של הפה ולסתות

ד"ר פור הוא בין המומחים הבכירים והוותיקים בכירורגיה של הפה והלסתות בארץ. סיים את לימודי רפואת השיניים במרכז הרפואי הדסה עין כרם בשנת 1974. בשנת 1977 החל את התמחותו בכירורגיה של הפה והלסתות במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה. במהלך התמחותו עשה שנתיים Residency ב-Queen Victoria Hospital ב-East Grinstead שבאנגליה. כיום משמש ד"ר פור כסגן מנהל המחלקה לניתוחי הפה והלסתות במרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה וגם בוחן מטעם המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת השיניים בישראל בתחום הכירורגיה של הפה והלסתות. במקביל, מרכז ד"ר פור את הטיפולים הכירורגיים במרפאת שפר שכוללים ניתוחי הפה והלסתות, השתלות והרמות סינוס, השתלות עצם ברכסים ספוגים ופרוצדורות כירורגיות טרום שיקומיות. עם ניסיון של קרוב לארבעים שנה וחלק אינטגראלי בצוות הרפואי, מעיד ד"ר פור על רמתה המקצועית הגבוהה של מרפאת שפר ושל צוות הרופאים, הסייעות והשינניות, כאשר מקרהו של כל מטופל(ת) נדון על ידי הצוות הרפואי הבכיר טרם תחילת הטיפול והיחס החם והענייני לו זוכים המטופלים.

 

 

ד

ד"ר אלון סבאון - מומחה למחלות חניכיים

ד"ר סבאון סיים את לימודי רפואת השיניים בשנת 1988 בבית ספר לרפואת שיניים בבוקרשט. בשנת 1995 סיים התמחות בפריודונטיה - מחלות חניכיים בבית ספר לרפואת שיניים בפריז. ד"ר סבאון, בעל מרפאה פרטית בתל אביב שמתמקדת בטיפול במחלות חניכיים, כירורגיה והשתלות, הוא המומחה של מרפאת שפר למחלות חניכיים (פריודונטיה). כחלק מהצוות הרפואי של המרפאה, מוביל ד"ר סבאון את כל הטיפולים במחלות החניכיים, בתיאום עם ד"ר שפר כמנהל הרפואי.

 

ד

ד"ר שוחט - טיפולי שורש

ד"ר שוחט סיים את לימודיו בשנת 1994, וארבע שנים לאחר מכן החל לבצע טיפולי שורש. במרפאת שפר החל ד"ר שוחט לעבוד לפני כ6 שנים, ובמרפאה הוא מרכז את טיפולי השורש, כבעל ניסיון וותק עשיר בתחום. בעבר עבד ד"ר שוחט בקופות החולים כללית, מכבי, בית החולים "העמק" בעפולה ו"כרמל" בחיפה. הוא מציין לשבח את רמתה המקצועית הגבוהה של המרפאה, תחת ניהולו של ד"ר שפר, ואת אופן הניהול השוטף של המרפאה, "בכמה דרגות מעל המקובל".

 

 

שרה בר

שרה בר – מנהלת הקבלה

כמי שעובדת במרפאה כבר 25 שנה, מרכזת שרה את עבודת פקידות הקבלה בכל הקשור במתן שירות למטופלים בתיאום פגישות וייעוצים וקשר עם המרפאה. מטרתה, כפי ששרה מגדירה זאת, היא להיענות לכל הצרכים של המטופלים תוך מתן שירות מיידי, ותמיד עם חיוך. שרה מציינת במיוחד את השירות המקצועי והצמוד מול חברות הביטוח, עבור המבוטחים. "אני לא משאירה את זה למטופלים, אני נלחמת מול חברות הביטוח עבורם, מוציאה אישורים ומסייעת גם בהגשת תביעות פרטיות, ועל פי רוב מביאה תוצאות". שרה מעידה כי במשך כל שנות עבודתי מעולם לא שווקה המרפאה בעיתונות או בתקשורת: "כל המטופלים מגיעים בהמלצות של חברים או משפחה ובמהרה הופכים אף הם לשגרירים".

 

שירי אופיר כהן

שירי אופיר כהן – אדמיניסטרציה

שירי מטפלת בכל נושא שירות הלקוחות תוך שימת הדגש על מענה מספק ומהיר ללקוחות. בתור מי שגדלה בין כתלי המרפאה(בתה של רעיה מנהלת המרפאה) ומכירה את הצוות שנים רבות, מספרת שירי שהמרפאה עבורה היא מקום שכיף לקום אילו בבוקר, "מקום שבו אני מרגישה מעולה, שואפת לשפר ולהתקדם". בעיקר מציינת שירי את הקשר הטוב בתוך צוות המרפאה ועם הלקוחות, ואת הרצון לעזור בכל דרך ולהיות קשובה, אמפתית ומכילה.

 

 

ניצן רביבו

ניצן רביבו ווסקו - אדמיניסטרציה

ניצן הצטרפה לצוות המשפחתי שלנו עם תחילת 2016 והביאה איתה רוח חדשה ורעננה. "מצאתי מקום חם ואוהב בו אוכל להשתלב ולהביא לידי ביטוי את כישוריי ויכולותיי המקצועיות"- היא מציינת. ניצן בעלת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות ומגיעה אלינו עם נסיון מקצועי אותו רכשה בתפקידים קודמים- ניהול מרפאה, קבלה וסייעת לרופא שיניים.

 

אניטה בלומברג

אניטה בלומברג – שיננית

הטיפול והעזרה לאנשים נותן לאניטה סיפוק רב כשיננית במרפאה, היא מספרת, בכל הקשור למניעת מקרים של איבוד שיניים ודלקת חניכיים. אניטה עובדת במרפאה כבר 6 שנים, והיא מציינת את הקשר חם והאנושי עם המטופלים ואת האווירה הנפלאה במרפאה. "יש קשר משפחתי, אנשים עוזרים אחד לשני, יש חיבה רבה בצוות וכלפי המטופלים". אניטה מספרת שבמסגרת עבודתה היא מטפלת במקומות נוספים, "אבל כאן זה שונה לגמרי. במרפאה פה יש משהו מיוחד, סוג כזה של קשר עם המטופלים וגם בתוך הצוות לא רואים במקומות אחרים".

 

 

ורוניקה רוז'לסקי

ורוניקה רוז'לסקי– שיננית

ורוניקה עוסקת כשיננית משנת 2009. הצטרפה למשפחתנו לקראת סוף 2015 ונהנית מאוד לעבוד במסגרת מקום משפחתי חמים ונעים ועם זאת ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 

תיקי שניאור

תיקי שניאור - סייעת ראשית

תיקי, סייעת מוסמכת ובעלת ניסיון רב ,עובדת במרפאה משנת 2000, אחראית על הסייעות, על הזמנות החומרים ועל ההיגיינה והסדר שמורגשים בחדרי הטיפולים. "המרפאה עבורי מעיין משפחה". היא מספרת על קשר טוב וחם עם כל צוות המרפאה ומול המטופלים, "יש קשר חם הדוק וחברי, עם אמון מלא בינינו"

 


 

טיקי יעקובוביץ

טיקי יעקובוביץ –סייעת מוסמכת

סייעת מוסמכת ובעלת נסיון, מציינת בעיקר את הדינמיקה הנפלאה עם הצוות הרפואי וכמובן עם המטופלים.

 

אולגה ניקונוב

אולגה ניקונוב – סייעת מוסמכת

סייעת מוסמכת בעלת נסיון של 10 שנים, מעידה כי רמת המקצועיות במרפאה גבוהה והיא נהנת להגיע לעבודה ולסייע לצוות הרופאים המוביל.

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

 מרפאת שפר, שד' משה גושן 51 קרית מוצקין. טל': 04-8752626 | drshefer@netvision.net.il

נגישות